#Aktuálně

Aktuality z farnosti

 

Minulý týden se konalo tradiční kněžské fotbalové derby Čechy vs. Morava, které probéhlo v Tanvaldu na Liberecku. Post report z této sportovní akce přináší rajnochovický kaplan P. Jiří Colins Šůstek, který se utkání účastnil spolu s P. Petrem Špičákem Káňou.

Letos se pravidelný šampionát v sálové kopané mezi kněžími z různých zemí Evropy uskutečnil u nás od pondělí 17. února večer, kdy jsme začínali společným slavením mše sv. v nádherném kostele sv. Ludmily v Praze a rozjížděli jsme se do svých farností v pátek 21. února ráno. Tohoto 14. ročníku se zúčastnilo rekordních 18 týmů od Portugalska až po...

Od minulého září se na Arše scházejí účastníci formačního kurzu Škola Partnerství. Minulý víkend se Škola Partnerství přestěhovala na Přístav. Zde v článku jsme pro Vás připravili krátké představení Školy Partnerství a ohlédnutí za proběhlým víkendem na Přístavu.

Zveme všechny děti z farnosti na víkendovku na faře!Začneme v pátek 20/12/2019 v 17 hodin mši svatou v kostele a skončíme v neděli 22/12/2019 mší svatou v 9 hodin.Nezapomeň si s sebou vzít spacák, bačkůrky, oblečení dovnitř i na venek a samozřejmě dobrou náladu. Případně přiber i nějakou buchtu z domu ;-)
Těší se na tebe vedoucí a týmáci z Přístavu!...

V sobotu 21.9.2019 se opět usilovně pracovalo na opravě kaple Svatého Ducha stojící v areálu bývalé ozdravovny v Rajnochovicích. Již devátým rokem se na toto krásné místo sjíždí mladí, aby věnovali svůj volný čas, síly i prostředky k zachování této krásné stavby. Celá akce se zrodila v mysli bývalého "týmáka" Víti Rašky a díky nadšení brigádníků a...