Český liturgický překlad

10.07.2019

Před nedávnem byla spuštěna nová aplikace Bible - český liturgický překlad. Tato aplikace je součástí portálu Liturgie.cz a vytvořila ji společnost Fenomen multimedia. Aplikace vznikla díky projektu Český liturgický překlad a do budoucna se počítá s vydáním tohoto překladu Písma jako jednotlivého celku. Po dokončení prací aktuální texty budou nahrazeny revidovanou verzí.

Co nám aplikace může nabídnout?

Obsahuje texty, které jsou vybrány pro liturgii římskokatolické církve (jsou to texty, které byly pořízeny Václavem Bognerem a jeho spolupracovníky v 70. a 80. letech 20. století, jejichž perikopy byly upraveny v rámci obnoveného vydání menších lekcionářů a Denní modlitby církve v letech 1996-2008.)

Aplikace funguje offline, což znamená, že texty máte k dispozici vždy a všude. Obsahuje vyhledávání, takže můžete pomocí jednoho slova najít konkrétní verše v jednotlivých knihách. Najdeme zde také možnost kopírovat jednotlivé verše.Taky si zde můžete zvolit velikost písma a nastavit si pracovní rozhraní na denní a noční režim.

Aplikace je k dispozici pro androidy a iOS (apple).

Hlavní menu aplikace

Textové vyhledávání v aplikaci