Kostelní sbírka na pomoc Ukrajině a sbírka zdravotnického materiálu

26.02.2022

Drazí farníci a příznivci farnosti Rajnochovice. Zítra, tj. 8. neděli v mezidobí (27. 2.. 2022) proběhne v našem kostele mimořádná sbírka na pomoc Ukrajině. K dispozici níže je i QR kód a číslo transparentního účtu pro individuální pomoc Ukrajině.

Dále Ve dnech od 25. 2. - 8. 3. 2022 probíhá sbírka zdravotnického materiálu pro Ukrajinu. Sbírají se prostředky, které jsou dostupné mezi Vámi, tedy zejména sterilní a nesterilní obvazy různých velikostí, elastické fixační bandáže, sterilní materiál pro ošetření povrchových zranění (tj. náplasti, sterilní náplasti s polštářkem různých velikostí, sterilní gázové kompresy, ne akutol apod.), sterilní materiál pro ošetřování popálenin (zejm. gelové náplasti na popáleniny), rukavice, desinfekce (např. betadine, jodisol, peroxid vodíku, nic po expiraci!), izotermické fólie. Zdravotnický materiál odevzdávejte nejpozději do úterý 8. 3. 2022 na faře. Více info u Petra Steinbauera (+420 728 636 681).