Nový tým na Přístavu a Arše!

23.09.2019

Letošní letní prázdniny jsou nenávratně za námi a jak je už zvykem, jsme se jako farnost na posledním prázdninovém víkendu rozloučili se čtyřmi členy týmu. Ale naštěstí jsme neosiřeli na dlouho, jelikož k nám nastoupili noví "týmáci", kteří nám farníkům byli tuto neděli představeni.

Do Olomouce na Arcidiecézní centrum mládeže nastupuje velmi nadaná slečna Klára Řiháková, která se před svým nástupem na centrum angažovala jako zástupce za děkanát Holešov. Tu budeme moci potkávat na Přístavu, když bude probíhat např. kurz Animátor nebo na setkáních zástupců za děkanáty.

Do Rajnochovic na ADCŽM Přístav nastupují Vojtěch Schnümacher, který je mj. absolventem kurzu MiniFor, jako jeden z našich farníků, a slečna Veronika Stodůlková. Na Archu nastupuje do služby k našemu slovenskému "týmákovi" Šimonovi nová posila v podobě Jana Krátkého.

To jsou veškeré informace o novém týmu, které jsme se dozvěděli. Pro tuto příležitost vyrážíme do terénu, abychom pro Vás připravili interview, v nichž Vám podrobněji představíme nové "týmáky".

První rozhovor vyjde v neděli odpoledne. Nenechte si jej ujít a proto sledujte náš web, Facebook a Twitter.

Za redakci
Marie Steinbauerová