Pořad bohoslužeb 11. - 18. 10. 2020

8:30 - Příležitost ke svátosti smíření
9:00 - Mše sv. obětována za farníky
14:30 - Adorace a svátostné požehnání

UPOZORNĚNÍ: OD PONDĚLÍ 12.10.2020 JE MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ NA BOHOSLUŽBĚ OMEZEN NA 10 OSOB, KROMĚ KNĚŽÍ A ASISTENCE.

Pondělí. 12. října - Nezávazná památka sv. Radima

18:00 - Mše sv. obětována za Vladimíra Hradila a rodinu

Úterý. 13. října

Mše sv. není celebrována.

Středa. 14. října - Nezávazná památka sv. Kalista I.

18:00 - Mše sv. ve farním kostele, bez úmyslu

Čtvrtek. 15. října - Památka sv. Terezie od Ježíše

18:00 - Mše sv. obětována za † Aloise a Marii Slámkovy, živou a † rodinu

Pátek. 16. října - Nezávazná památka Sv. Hedviky

18:00 - Mše sv. obětována za † Miroslava Vagače, dvoje rodiče, živou a † rodinu

Sobota. 17. října - Památka sv. Ignáce Antiochijského

18:00 - Mše sv. obětována za † Vojtěcha Vrajíka, manželku, syna a jejich † rodiče

Neděle. 18. října - 28.neděle v mezidobí
Den modliteb za misie

14:30 - 15:30 - Tichá adorace s podáváním svatého přijímání a možnosti svátosti smíření

• Dle usnesení Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví v rámci mimořádných opatření ohlašujeme, že je nutné si při vstupu do kostela vydezinfikovat ruce, dodržovat dostatečné rozestupy s výjimkou členů domácnosti, a že při mši svaté je nutné mít na sobě roušku (kromě chvíle svatého přijímání). V kostele může být kromě kněží a asistence pouze 10 osob. Nad tento počet je možné být přítomen na mši svaté skrze venkovní rozhlas.

• Až do zrušení opatření je možné si splnit svou nedělní povinnost domácí bohoslužbou v rodinném kruhu nebo skrze rozhlasový či televizní přenos.

• Při omezení počtu účastníků bohoslužeb bude v neděli od 14.30 do 15.30 tichá adorace s podáváním svatého přijímání vždy po 15 minutách a s možností svátosti smíření.

• Vzadu jsou k dispozici misijní stolní kalendáře - částkou 150,- zároveň přispějete na boj s chudobou u dětí v misiích. Pokud by se na někoho nedostalo, řekněte nám.

• Zapisujeme úmysly na další rok.

• Děkujeme za úklid kostela. Tento týden také uklízí paní Poláčková a Hradilová.

• Děkujeme za vaše dary při dnešní sbírce. Sbírka z minulé neděle činila 3921,- Kč.