Postní kapky 2020

18.02.2020

Blíží se postní doba, kterou bychom měli využít pro osobní duchovní přípravu na Velikonoční slavení Kristova zmrtvýchvstání. Způsoby této přípravy v postní době mohou být různé a farnost Dolní Němčí opět nabízí Postní kapky.

Pastorační aktivitu farnosti Dolní Němčí můžete znát už z předchozích let. "Postní kapky" jsou každodenní inspirace, které mohou "osvěžit" tvůj život. V kapkách naleznete:

• Evangelium a zamyšlení kardinála Tomáše Špidlíka;
  • Liturgickou modlitbu pro daný den;
  • Biblické citáty s inspirativní myšlenkou;
  • Pár slov ke svátosti smíření;
  • Otázky ke zpytování svědomí.

Prostřednictvím mobilní aplikace pro Android, e-mailu, SMS nebo webových stránek můžeš každý den dostat krátké inspirace. Více na www.postnikapky.cz. Věříme, že Vám tyto impulzy pomohou dobře prožít postní dobu a dobře se připravit na přijetí svátosti smíření před velikonočními svátky.

Naskenováním QR kódu získáte odkaz na aplikaci Postní kapky 2020 na Google Play

Autor textu a obrázků: P. Petr Hofírek (text redakčně upraven pro farní web)