Signály.cz potřebují Vaši pomoc!

20.11.2019

O webové platformě signaly.cz jste už nejspíš něco málo zaslechli. Funguje už od roku 2001, kdy ji zřídila Sekce pro mládež ČBK. Přestože jsou Signály zaměřené na mládež, v současnosti sdružují věkově rozmanitou společnost, od nejmladších uživatelů přes maminky a tatínky až po zasloužilé signálnické veterány. Vytváří tak unikátní společenství, ve kterém se nejen pobavíte a třeba se něco přiučíte, ale můžete tu najít i přátele.

Zdroj: Signály.cz

Těžištěm Signálů jsou blogy a společenství. Realizovat se tu může každý, kdo rád ťuká do klávesnice, a čtenáře čeká průřez mnoha tématy. Cestování nebo život v cizí zemi, vaření, rady, ekologie, poezie, jen takové povídání a samozřejmě spousta kvalitních příspěvků, které se týkají víry. Začínající blogger se navíc dočká cenných rad od zkušených uživatelů.

Signály spravuje realizační tým, který také vydává "signálnický nepravidelník" - S.magazín. V něm najdete aktuality, rozhovory, duchovní inspiraci a další (kromě toho jste mohli i v našem kostele narazit na tištěnou verzi S.magazínu - pozn. red.)

Nová podoba webu z pohledu nepřihlášeného uživatele | Zdroj: Signály.cz

V současnosti prochází web velkou proměnou - pustili jsme se do redesignu a společně s novým designem jsme změnili koncept celé stránky. Signály.cz jsou nyní více otevřené návštěvníkům zvenčí. Ti mají nyní možnost více nahlédnout do života Signálů díky volnému přístupu na S.magazín a zároveň mají jednodušší přístup k blogovým příspěvkům uživatelů. Kromě toho spouštíme i nový projekt SignályTV, na němž se objeví i naše dosavadní tvorba jako např. Signály z kavárny nebo Církev za oponou.

Po aplikaci redesignu mají Signály.cz nějaké mouchy, ale programátoři se je snaží vychytat co nejrychleji a vytvořit co nejpříjemnější prostředí pro uživatele. V souvislosti s redesignem se obracím na vás, čtenáře, s velkou prosbou za celý Realizační tým Signálů. Proměna našeho webu je pro nás mimořádnou změnou a zároveň velkou finanční zátěží, a byli bychom moc rádi, kdybyste se rozhodli nás podpořitKaždá pomoc se počítá a za každou budeme velice vděční.

"Nástěnka" registrovaného uživatele | Zdroj: Signály.cz

A zároveň bych vás chtěla pozvat k nám, na "jednu vlnu". Ať už byste rádi začali s blogováním nebo se připojili k některému z našich společenství, na Signálech je vítán každý.

Předem díky a doufám, že se na signaly.cz potkáme!

Kateřina "Katuši" Sedláčková
Šéfredaktorka Signály.cz