V karanténě na duchovní cvičení? Rodinné centrum je nabízí on-line

15.11.2020

Možnost vykonat si v období blížícího se adventu "distanční" duchovní cvičení všem zájemcům arcidiecézní Centrum pro rodinný život. A vybrat si lze hned ze dvou variant: duchovní cvičení pro ženy s MUDr. Jirkou Krausovou nebo duchovní cvičení na téma "Úvod do zbožného života" (sv. František Saleský) s P. Antonínem Krasuckim, OP. 

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Duchovní cvičení pod vedením Jitky Krausové jsou rozložena do pěti dní, záleží ale na každém, kdy začne a na jak dlouho si materiály rozloží. Jednotlivé texty i mluvené slovo naleznete v online-prezentaci. Stačí kliknout na odkaz u konkrétního dne a potom v okně, které se otevře, vpravo nahoře na SPUSTIT


DISTANČNÍ EXERCICIE PRO ŽENY S MUDr. JITKOU KRAUSOVOU OV


Pokud dáváte přednost jen audio formě, máte možnost se zaposlouchat do promluv dominikánského kněze Antonína Krasuckého, které vznikly podle knihy sv. Františka Saleského "Úvod do zbožného života". Odkaz na jednotlivé čtyři promluvy, které vznikly místo zrušeného duchovního víkendu pro ženy, najdete opět na stránkách centra pro rodinu anebo přímo na kanálu YouTube. I když obě nahrávky vznikly místo plánovaných setkání pro ženy, ze zkušeností i ohlasů je doloženo, že je s užitkem mohou využít také muži. 


DUCHOVNÍ CVIČENÍ S P. ANTONÍNEM KRASUCKIM, OP


Převzato z portálu Ado.cz