Články a příspěvky

Více příspěvků můžete sledovat i na našem Facebooku

Budete-li chtít podpořit naše stránky svým článkem, zašlete, prosíme, své dílo v podobě textového dokumentu na email: redakce@farnost-rajnochovice.cz

Drazí farníci, byli jsme velice rádi, že poutní mši svatou sv. Jáchyma a Anny celebroval bývalý týmák z Archy a zároveň novokněz otec Josef Biernát. Otče Josefe, přejeme Ti hodně štěstí a aby při každém kroku stál Hospodin.

Farní den

14.06.2022

V neděli 5. června po požehnání se uskutečnil farní den, vč. tradičního fotbalu kluků a mužů a následně také dívek a žen. Samozřejmě nechyběla ani tradiční vaječina (usmažilo se 206 vajec), o kterou se postaraly ženy farnosti a Stanislav Gomola. Přišlo zhruba 80 lidí, vč. současného týmu z fary a několika bývalých týmáků. Šlo o pěkně strávený čas...

Drazí farníci, v sobotu 4.6. 2022 proběhly oslavy výročí 750 let Podhradní Lhoty. Oslavy začaly mší svatou u kaple na návsi s doprovodem naší scholy a pokračovaly programem u obecního úřadu a následně u kulturního domu.

Milí farníci, v naší Olomoucké arcidiecézi probíhal synodální proces od 17. října 2021 do 7. května 2022, který byl zahájen a ukončen v katedrále sv. Václava v Olomouci. Celou dokumentaci ze synodálního procesu je možné stáhnout zde.